Ako na to Iné

Iné

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

VŠEOBECNÉ OTÁZKY

Iné

Rýchle pôžičky, krátkodobé pôžičky a online pôžičky. To všetko na slovenský trh prináša nová obchodná značka creditONE. Centrála spoločnosti creditONE sídli v Lotyšsku, kde naše služby v oblasti pôžičiek s dôverou využilo už viac než 16 000 klientov. Záujemcom o SMS online pôžičky ponúkame prehľadné, transparentné a výhodné podmienky, s ktorými si môžete pôžičku vybaviť už behom 30 minút. Vďaka tomu môžete svoje finančné problémy vyriešiť bez akéhokoľvek čakania.


Čo mám robiť v prípade, že som zabudla svoje heslo?

V prípade, že ste zabudli heslo, požiadajte o nové heslo v hornej časti webstránky priamo pod prihlasovacími údajmi s názvom „Zabudli ste heslo?“. Po odoslaní požiadavky Vám zašleme nové dočasné heslo.

Ako môžem posunúť termín splatnosti pôžičky?

Máte možnosť si posunúť termín splatenia pôžičky a zvoliť si termín splatnosti pôžičky. Uhraďte na účet creditONE poplatok za predĺženie pôžičky. Ako účel platby uveďte „Odloženie pôžičky (ID pôžičky)“. Presnú sumu, ktorú je potrebné uhradiť za odloženie v určitom termíne, sa dozviete na webovej stránke creditONE alebo vo svojom užívateľskom profile, príp. nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám pomôžeme.

Kedy musím splatiť pôžičku?

Aby sme prehĺbili vzájomnú dôveru, je nutné plniť dané sľuby. Pri pôžičke Vy stanovujete termín splatnosti pôžičky a výšku poplatku. Že je už čas splatiť pôžičku, Vám pripomenieme e-mailom a SMS správou. V prípade, že máte finančné problémy už dlhšiu dobu, než ste predpokladali, máte možnosť si posunúť termín splatnosti základnej čiastky pôžičky. Pokiaľ viete, že nebudete môcť splniť záväzky v stanovenej dobe, kontaktujte creditONE, aby sme mohli vyriešiť danú situáciu včas.

Zaplatil/a som väčšiu čiastku, než som mala – dostanem preplatok späť?

Samozrejme! Akonáhle sa uistíme, že platba bola nesprávna, preplatok Vám vrátime na základe Vašej písomnej žiadosti a podľa stanovených podmienok v Zmluve. V opačnom prípade bude preplatok použitý na odpočítanie Vašej dlžnej sumy.

Kedy môžem požiadať o pôžičku a urobiť potrebnú platbu súvisiacu s pôžičkou?

Platby súvisiace so splácaním pôžičky môžete urobiť kedykoľvek Vám to vyhovuje – náš systém ju rozpozná automaticky. Len žiadosť o pôžičku spracovávame behom pracovných dní od 9-17 h.

Môžem splatiť pôžičku predčasne?

Předčasné splatenie pôžičky je vždy možné! V prípade, že sa rozhodnete splatiť pôžičku predčasne, kontaktujte nás a zároveň získate aj časť poplatku za pôžičku!

Aké sú poplatky za pôžičku?

Výšku poplatku za každú pôžičku si stanovíte Vy – pri výbere čiastky a termínu splatnosti. Ďalšie informácie o poplatku za pôžičku nájdete v nástroji výberu pôžičiek.

Ako sa môžem zúčastniť vernostného zákazníckého programu?

Tretia pôžička je výhodnejšia! Pokiaľ zodpovedne využijete jednu z našich služieb minimálne trikrát, zaradíme Vás do zákazníckeho vernostného programu, ktorý Vám umožní využívať naše zľavy a výhody – zľavu až do 15 % na pôžičku a špeciálne ponuky s akciami.

Je pre mňa creditONE vhodný?

Naše služby využívajú rôzni ľudia v rôznych situáciách. Ale najskôr sa uistite, či skutočne potrebujete peniaze. Pokiaľ nie, doporučujeme nevyužívať naše služby. CreditONE pomôže v prípade núdze, pokiaľ máte krátkodobé finančné problémy a ste si istí, že si môžete dovoliť naše služby. Pokiaľ už máte veľa dlhov, peniaze si nepožičiavajte!

Ako mám postupovať v prípade, že nemôžem splniť svoje záväzky?

Chápeme, že sa môžu prihodiť rôzne nepredvídateľné situácie, a preto sme tu! Vyžadujeme, aby sa záväzky plnili v plnom rozsahu a v stanovenom termíne, ale nestanovujeme príliš veľké zmluvné pokuty, ako to zvyknú robiť iní poskytovatelia pôžičiek a bánk. Ale v prípade, že nemôžete splatiť pôžičku, môžete požiadať o odloženie termínu splatnosti. Informácie o tom, ako to urobiť, nájdete v svojom užívateľskom profile. Kontaktujte nás a nájdeme najvhodnejšie riešenie spoločne!

Prečo creditONE?

Chceme zmeniť kultúru poskytovania krátkodobých pôžičiek. Pre Vás to znamená:
- možnosť získať malé pôžičky rýchlejšie a ľahšie než u ostatných poskytovateľov pôžičiek
- individualizovaný a kvalitný zákaznícky servis
- možnosť získať podrobné a užitočné informácie o našich službách
- ponúkame dodatočné výhody verným zákazníkom (zákaznícky vernostný program, špeciálne ponuky stálym klientom)
- možnosť posunúť termín splatnosti pôžičky
Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015