Ako na to Podrobný návod

Podrobný návod

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Podrobný návod k získaniu pôžičky creditONE - noví klienti

Pretože si uvedomujeme, že online a SMS pôžičky nie sú stále tak rozšírené ako iný typ nebankových pôžičiek, vytvorili sme podrobný návod, vysvetľujúci proces získania pôžičky creditONE pre nových zákazníkov


Krok 1 – Koľko vlastne potrebujem a kedy to budem môcť splatiť?

Na našej stránke nájdete špeciálny posuvný slider, na ktorom si presne zvolíte čiastku, ktorú si chcete požičať a dobu splatnosti pôžičky. Nastavíte si slider podľa Vašich požiadaviek a kliknete na „Požiadať“.

Poznámka: slider Vám poskytne všetky informácie o Vašej pôžičke vrátane poplatku za pôžičku, celkovej sumy, ktorú treba vrátiť, a do kedy musí byť pôžička splatená.


Krok 2 – Vyplnenie žiadosti o pôžičku

Druhý krok zahŕňa vyplnenie jednoduchej žiadosti o pôžičku, v ktorej od Vás vyžadujeme skutočne iba tie najzákladnejšie informácie pre posúdenie Vašej bonity (schopnosti splácať). Pôžičku poskytneme komukoľvek, u koho si overíme, že ju bude schopný včas splatiť.

Žiadosť obsahuje tri kroky:

v prvom kroku od Vás požadujeme Vaše základné údaje akými sú meno, priezvisko, rodné číslo, e-mail a zvolíte si heslo
v druhom kroku vyplníte adresu a zamestnávateľa
tretí krok je poďakovaním za vyplnenie žiadosti s informáciou o zaplatení potvrdzovacieho poplatku
Poznámka: Informácie neposkytujeme tretím stranám a sú bezpečne uchované v našej databáze.


Krok 3 – Zaslanie 0,01 Eur (1 cent) na jeden z našich účtov - overenie totožnosti

Po odoslaní žiadosti o pôžičku nasleduje veľmi dôležitý proces a tým je odoslanie symbolickej čiastky 0,01 Eur na jeden z našich účtov. Čísla účtov našich bánk spolu s ostatnými informáciami, ako správne uhradiť platbu, obdržíte na Váš e-mail hneď po odoslaní žiadosti. Pokiaľ sa tak nestane, kontaktujte nás prosím.


Prečo tento "poplatok" od Vás vyžadujeme?

Potrebujeme si overiť, že skutočne existujete a zadali ste správne registračné údaje. Tiež slúži k overeniu Vášho bankového účtu.


Ako mám poplatok uhradiť?

Pokiaľ využívate Internetbanking a máte jednu z našich bánk (zoznam našich bánk nájdete tu), na poďakovacej stránke (3. krok registrácie) nájdete priamy odkaz smerujúci na Váš Internetbanking. Pokiaľ nevyužívate Internetbanking, poplatok môžete zaplatiť priamo na pobočke Vašej banky prevodom z Vášho osobného účtu.


Krok 4 - Schválenie, príp. zamietnutie pôžičky

Pokiaľ ste o pôžičku požiadali v pracovných dňoch od 09.00 – 17.00, odpoveď o schválení alebo prípadnom zamietnutí pôžičky dostanete zvyčajne do 30 minút od schválenia žiadosti.

Ak ste o pôžičku požiadali mimo pracovnú dobu, poprípade počas víkendu, Vašu žiadosť vybavíme v nasledovný pracovný deň.

System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015