Ako na to Pôžička

Pôžička

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

ČASTÉ OTÁZKY O PÔŽIČKÁCH

Pôžička

AKO RÝCHLO OBDRŽÍM ROZHODNUTIE O PRIDELENÍ PÔŽIČKY?

Vo väčšine prípadov spracovanie prihlášok trvá len niekoľko minút. V prípade technických problémov, ktoré môžu komplikovať rýchlu kontrolu údajov, môže proces spracovania žiadosti trvať o niečo dlhšie.

AKO RÝCHLO BUDEM MAŤ PENIAZE NA SVOJOM BANKOVOM ÚČTE?

Spoločnosť creditONE je jedným z najrýchlejších a najdôveryhodnejších poskytovateľov pôžičiek na internete a umožňuje prevádzať platby behom 30 minút. Ak máte účet v jednej z nasledujúcich bánk: Tatra banka, Československá obchodná banka alebo UniCredit Bank, získate pôžičku do 30 minút po schválení žiadosti o pôžičku. Ak máte účet v inej banke, prevod peňazí môže trvať až 24 hodín od schválenia žiadosti o pôžičku.

MÁM SCHVÁLENÚ ŽIADOSŤ, ALE UDELENIE PÔŽIČKY MEŠKÁ. PREČO?

Udelenie pôžičky v tak krátkej dobe je zložitý a pracný proces. Občas dôjde k technickým problémom, napríklad s internetovým pripojením, funkčnosťou serveru, alebo dôjde k iným neplánovaným prekážkam, ktoré môžu spôsobiť krátkodobé operačné poruchy. V prípade, že je pôžička schválená a Vy nemáte peniaze na svojom účte do 1 hodiny, určite nás, prosím, kontaktujte.

MÔŽEM SI POŽIČAŤ PENIAZE AJ V NOCI A POČAS VÍKENDU, ČI INÉHO VOĽNA?

Žiadať o pôžičku je možné kedykoľvek, ale rýchlosť prevodu peňazí môže ovplyvniť pracovná doba elektronického bankovníctva a spoločnosti creditONE (Po – Pia: 9 – 17 h).

KDE MÔŽEM ZISTIŤ BILANCIU SVOJEJ PÔŽIČKY?

Bilanciu vašej pôžičky si môžete pozrieť vo svojom užívateľskom profile.

MÔŽEM SI POŽIČAŤ PENIAZE NA MENO INEJ OSOBY A UVIESŤ JEJ BANKOVÝ ÚČET?

Nie, na požičanie peňazí určite musíte použiť svoj vlastný bankový účet. Vaše osobné údaje sú spojené s uvedeným číslom účtu a to nám umožňuje overiť si Vašu totožnosť. Tak sa vyvarujeme riziku, že niekto používa Vaše údaje nepoctivým spôsobom.

Stačí jedno telefónne číslo pre udelenie pôžičky niekoľkým ľuďom?

Pre získanie pôžičky musíte uviesť svoje telefónne číslo. Uvedené číslo pre získanie pôžičky budete môcť používať len Vy.

MÔŽEM SI POŽIČAŤ PENIAZE, AJ KEĎ NIE SOM OBČANOM SLOVENSKEJ REPUBLIKY?

Nie, bohužiaľ. Zatiaľ neposkytujeme pôžičky cudzím štátnym príslušníkom. Čoskoro však budú môcť o pôžičku požiadať aj cudzinci s trvalým pobytom na území SR.

KOĽKO PEŇAZÍ SI MÔŽEM POŽIČAŤ?

Prvykrát si môžete požičať max. 100,-Eur. Po splatení prvej pôžičky si môžete požičať 150 Eur, po splatení druhej pôžičky je možné požiadať o 200 Eur a po splatení aj tejto pôžičky môžete požiadať o 300 Eur.

PREČO BOLA ZAMIETNUTÁ MOJA ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU?

Pokiaľ Vám bolo zamietnuté pridelenie pôžičky, možno ste uviedli nesprávne údaje alebo ste vedení v registre dlžníkov. Bohužiaľ, poskytnutie pôžičky odmietneme i v prípade, že ste mladší než 18 alebo starší než 70 rokov.

POTREBUJEM PRE ZÍSKANIE PÔŽIČKY ZÁRUKU ALEBO RUČENIE?

Potrebujete jedine mobilný telefón a účet v slovenskej banke. Nevyžadujeme ručiteľa Vašej pôžičky.

MÔŽEM SI POŽIČAŤ PENIAZE AJ V PRÍPADE, ŽE MÁM PÔŽIČKU V BANKE ALEBO V INEJ ÚVEROVEJ INŠTITÚCII?

Vaše finančné záväzky sú zvažované pri udeľovaní pôžičky. Pozor, peniaze Vám požičiame v prípade, že budete môcť svoje záväzky plniť. Pokiaľ máte momentálne problémy s plnením svojich záväzkov, nepožičiavajte si! Namiesto toho doporučujeme poradiť sa s priateľmi, kolegami, alebo s niekým, kto sa vyzná vo financiách.

MÔŽEM MAŤ SÚČASNE NIEKOĽKO PÔŽIČIEK OD CREDITONE?

Je potrebné najprv splatiť aktuálnu pôžičku, ďalšiu Vám schválime až potom.

Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015