Ako na to Pôžičky a problémy

Pôžičky a problémy

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Pôžičky a problémy s tým súvisiace

Je dobré poznať, aké môžu nastať problémy s neplatením pôžičky načas. V záujme vyhnúť sa akýmkoľvek nedorozumeniam by ste mali poznať postup v prípade, ak nezvládate platiť pôžičku. Ako prvé je určite nutné, aby klient v prípade, že nie je schopný plne splatiť svoju pôžičku, ihneď informoval svojho veriteľa. Nie je problém, ktorý by sa nedal vyriešiť. Základom je úprimnosť, čestnosť a komunikácia.

Od našich zákazníkov očakávame a ceníme si otvorený a úprimný prístup za každých okolností. To platí hlavne pre zákazníkov, ktorí používajú niekoľko typov rýchlych pôžičiek naraz. Ceníme si úprimnosť, nie je hanba nestíhať splácať úver. Hanba je zatajovať a dúfať, že sa problémy vyriešia samé. Preto ak viete, že nastane problém, bezodkladne nás, prosím, kontaktujte.

Krátkodobé úvery nie sú určené na riešenie ďalších krátkodobých záväzkov. Nevyriešite tým predchádzajúce problémy, naopak ďalšie si vyrobíte. Pri klientoch, ktorí využívajú krátkodobé pôžičky na krytie iných záväzkov, sú často poskytovatelia asertívni. Z praxe je jasné, že málokomu sa podarí vymaniť sa z reťazca krytia dlhov, preto toto nie je cesta. Navyše pre tých „šikovných“ sa zasielajú účty niekoľkých úverových spoločností súčasne. Zvážte teda, na čo peniaze potrebujete. Aj keď nepožadujeme dokladovať účel, musíte si sami zodpovedať, či má zmysel prekrývať dlhy inými. Väčšími.

Je nevyhnutné čo najskôr kontaktovať spoločnosti a dohodnúť sa na spoločnom riešení. Tým môže byť vyrovnanie dlhov alebo pasívna reštrukturalizácia. Nepodceňte komunikáciu a nespoliehajte sa na to, že čas vyrieši Vaše finančné problémy. Väčšinou akurát všetko zhorší. Preto sa snažte vyrovnať záväzky postupne a úplne. V opačnom prípade, v prípade zanedbanej komunikácie, budú na strane dlžníka rásť úroky a najskôr nastane súdne vymáhanie dlhov. S niektorými poskytovateľmi sa dá dohodnúť na rôznych formách splácania, iní sú neúprosní a prinútia Vás platiť.


Poškodenie dobrého mena

Ďalší problém súvisiaci s neplatením krátkodobých úverov je poškodenie mena. Subjekty poskytovateľov pôžičiek väčšinou medzi sebou spolupracujú a tak výmena prebieha neustále, navzdory zdanlivej konkurencii. Nečinnosť dlžníka sa zaznamenaná od okamihu, kedy je použitý prvý úver. Veriteľ spolupracuje s databázou dlžníkov, do ktorej sa zaznamenáva dlžník po tom, čo jeho spolupráca s veriteľom nefunguje. Ak máte takýchto zápisov viac, určite na Vás nebude prihliadať poskytovateľ ako na spoľahlivého klienta. Takisto podmienky, ktoré u niektorých poskytovateľov dostanete budú veľmi nevýhodné.

Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015