Ako na to Registrácia

Registrácia

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

AKÝM SPÔSOBOM MÔŽEM POŽIADAŤ O PÔŽIČKU OD CREDITONE?

Registrácia

Nebankové pôžičky online patria k špecifickým typom pôžičiek. Rovnako ako ostatné druhy pôžičiek, aj nebanková pôžička je vhodná len v určitých situáciách. Iste uznáte, že nie je vhodné platiť auto kreditnou kartou alebo behom jediného víkendu utratiť pôžičku, ktorú potom budete splácať dva roky. Ponúkame Vám niekoľko rád, ktoré Vám pomôžu pri správnom výbere nebankovej pôžičky.

AKÝM SPÔSOBOM MÔŽEM POŽIADAŤ O PÔŽIČKU OD CREDITONE?

Na našej webovej stránke creditone.sk si pomocou posuvných jazdcov nastavíte sumu pôžičky, o ktorú máte záujem a počet dní, na ktoré si ju chcete požičať, zvolíte pole "Požiadať o pôžičku" a následne potom vyplníte jednoduchý formulár. Na telefónne číslo, ktoré ste si zaregistrovali, príde do 30 sekúnd SMS správa s kódom, ktorý vložíte do príslušného poľa (prosíme o striktné dodržanie malých/veľkých písmen presne podľa kódu zo SMS). Zaškrtnutím poľa "Prehlasujem" dokončíte registráciu. Následne Vás budeme informovať, či sme Vašu pôžičku schválili, prípadne zamietli. Žiadosti o pôžičky spracovávame počas pracovného dňa od 9 do 17 hod.

Pokiaľ ste už u nás registrovaný, môžete požiadať o pôžičku troma spôsobmi:
- vo Vašom úžívateľskom profile vytvorenom na našej stránke
- telefonicky na čísle (0)2 210 25 010
- prostredníctom SMS s textom: CON (medzera) HESLO (medzera) VYBRANÁ ČIASTKA POŽIČKY (medzera) POČET DNÍ - odoslanou na číslo 0948 079 940. Napríklad: CON heslo 555 100 30. (Cena SMS: podľa príslušného operátora.)

MÔŽEM ZÍSKAŤ PÔŽIČKU OD CREDITON

Pre získanie pôžičky od creditONE musíte:

1) byť občanom Slovenskej republiky
2) byť vo veku od 18 do 60 rokov
3) mať účet v jednej z bánk Slovenskej republiky (v prípade, že chcete využiť účet inej osoby, je potrebné nám zaslať disponibilné právo k danému účtu)
4) mať príjem, vďaka ktorému budete schopný splatiť pôžičku, t.z., že pôžičky poskytujeme zamestnaným a szčo (za príjem nepovažujeme poberanie sociálnych dávok, či dávok v hmotnej núdzi a pod.), taktiež pôžičky neposkytujeme dôchodcom či invalidným dôchodcom
5) mať aktívne pripojenie k mobilnej sieti

STAČÍ JEDNO TELEFÓNNE ČÍSLO PRE UDELENIE PÔŽIČKY NIEKOĽKÝM ĽUĎOM?

Pre získanie pôžičky musíte uviesť svoje telefónne číslo. Toto telefónne číslo môžete používať len Vy.

AKÉ DOKLADY JE POTREBNÉ MAŤ PRE ZÍSKANIE PÔŽIČKY OD CREDITONE?

K získaniu pôžičky nepotrebujete žiadne doklady, pokiaľ si ich od Vás nevyžiadame. Potrebný je telefón a účet v slovenskej banke.

AKO MÔŽEM POŽIADAŤ O PÔŽIČKU PROSTREDNÍCTVOM SMS?

Pre získanie pôžičky prostredníctvom SMS sa musíte najskôr zaregistrovať a mať heslo k svojmu užívateľskému profilu
Po tom, ako sa rozhodnete požiadať o pôžičku, zašlete SMS s textom CON VAŠE HESLO (medzera) VYBRANÁ ČIASTKA POŽIČKY (medzera) POČET DNÍ.

Napríklad: CON heslo555 100 30 – na číslo 0948 079 940. Po odoslaní SMS Vašu žiadosť vybavíme ako každú inú a v čo najkratšom možnom čase.

MÔŽEM POŽIADAŤ O PÔŽIČKU, AK SOM V ZAHRANIČÍ?

Žiaľ, takéto pôžičky neposkytujeme, sú k dispozícii len v prípade, že sa už trvalo zdržiavate v Slovenskej republiky.

System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015