Ako na to Ako získať krátkodobú pôžičku

Ako získať krátkodobú pôžičku

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Ako získať krátkodobú pôžičku

Ako získať krátkodobú pôžičku

Vybavenie rýchlej online pôžičky alebo SMS pôžičky v creditONE je jednoduchšie, než si myslíte! Stačí len vyplniť žiadosť o pôžičku, potvrdiť žiadosť a v priebehu *30 minút máte peniaze na účte. Krátkodobé pôžičky v creditONE sú rýchle, prehľadné a 100 % prístupné na internete!

Vyberte si pôžičku

Pred vyplnením žiadosti o pôžičku je veľmi dôležité zvážiť, či budete schopní danú pôžičku splácať. Uistite sa, že budete mať v budúcnosti dosť prostriedkov na splatenie celej nebankovej pôžičky. V prípade pochybností si peniaze radšej nepožičiavajte.

Požiadajte o pôžičku

V druhom kroku doplňte svoje osobné údaje, tj. Vaše r.č.,Vaše číslo OP, Vaše číslo bankového účtu., Váš platný email, Vaše mobilné číslo, ktoré sú potrebné pre získanie pôžičky. Potvrďte prosím podmienky Zmluvy o pôžičke a kliknite na "Ďalej". (V prípade nesprávne vyplnených údajov sa Vám vedľa nesprávne vyplnenej kolonky zobrazí červený text, t.z., že údaje je potrebné opraviť, v opačnom prípade Vás systém nepustí ďalej.) Na Váš mobilný telefón príde unikátny SMS kód, ktorý zadáte do formulára, ktorý sa Vám zobrazil na ploche. Po správnom potvrdení kódu sa Vám zobrazí ďalší krok, kde vyplníte ostatné informácie, potrebné k uzavretiu pôžičky. Na záver už len čakáte na posledný krok - spracovanie Vašej žiadosti a poskytnutie pôžičky.

Získajte peniaze

Po obdržaní žiadosti o pôžičku rýchlo rozhodneme, či Vám pôžičku poskytneme. Po rozhodnutí obdržíte SMS s odpoveďou a v prípade schválenia krátkodobej pôžičky budú peniaze na Vašom bankovom účte v priebehu 30 minút.
* V PRÍPADE, ŽE NEMÁTE ÚČET ANI V JEDNEJ Z UVEDENÝCH BÁNK, NEROBTE SI STAROSTI – AJ TAK JE MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA A ZÍSKAŤ KRÁTKODOBÚ PÔŽIČKU. PREVOD VŠAK BUDE O NIEČO POMALŠÍ.
Vidíte? Pôžička prostredníctvom SMS alebo krátkodobá online pôžička nepredstavuje nič zložité. Svoje peniaze tak môžete mať k dispozícii kedykoľvek – napríklad aj uprostred noci. Akonáhle je krátkodobá pôžička Vaša, je čas začať splácať. Ako splatiť krátkodobú pôžičku si povieme v nasledujúcom článku.
Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015