Krátkodobé pôžičky

Krátkodobé pôžičky

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Prežívate ťažšie obdobie? Financujte ho s krátkodobou pôžičkou creditONE!


Produkt krátkodobé pôžičky je určený práve pre vás. Určite to poznáte - pre mnohých z nás býva v živote niekedy obdobie, kedy potrebujete nutne peniaze. Väčšinou sa jedná o dobu niekoľkých dní, maximálne týždňov. Pričom viete, že budete mať už onedlho príjmy, ktoré pokryjú aj súčasné náklady. Banka vám však nepožičia, napríklad pre nízky oficiálny príjem. Nech sú už vaše dôvody akékoľvek, nesmúťte, stále sú tu naše krátkodobé pôžičky.


Aké sú výhody krátkodobej pôžičky?

Keďže sa jedná o spotrebiteľský úver na krátku dobu, výhodou je rýchla splatnosť. Nemusíte sa zadlžovať na niekoľko mesiacov, ako tomu býva pri bankových úveroch. Ďalšou, veľmi dôležitou výhodou, je rýchlosť prevodu finančných prostriedkov na váš účet. V najrýchlejších prípadoch sa čas počíta na minúty, maximálne niekoľko desiatok minút. A práve doba, za ktorú vám poskytovateľ umožní narábať s pôžičkou, je v mnohých prípadoch najdôležitejšia. Vďaka našim skúsenostiam môžete získať pôžičku od nás už do niekoľkých minút od poslania elektronickej žiadosti. Patríme k spoločnostiam, kde môžete získať peniaze najrýchlejšie.

Na cene záleží

Najlacnejšia krátkodobá pôžička je to, čo by sme chceli všetci. Ako ale pri rôznych typoch poplatkoch určiť, ktorá je tá najvýhodnejšia pôžička? Jednoznačne najspravodlivejší je systém počítania ceny percentuálne z požičanej sumy. U nás navyše výsledná cena krátkodobého úveru závisí aj na dobe splácania. Takže nebudete platiť za 30 dní, ak môžete peniaze vrátiť už o 4 dni. Vďaka tomuto systému, ktorý spravodlivo odráža náklady súvisiace s poskytnutím pôžičky, budete mať istotu, že pôžička je veľmi výhodná.

U nás si môžete požičať ľubovoľnú sumu podľa vášho výberu až do výšky 350 eur. Ak potrebujete zaplatiť faktúru s presnosťou na 1€, požičajte si len toľko. A zaplatíte len tie najnutnejšie poplatky za peniaze, ktoré naozaj potrebujete. Nikto by vás nemal nútiť, aby ste si požičiavali sumy zaokrúhlene na stovky eur a platili fixné poplatky, ak potrebujete špecifickú sumu. Na základe tej vám poskytneme pôžičku za najvýhodnejších podmienok, ktoré budú férové.

Krátkodobá? Na akú dobu?

Presne na takú, akú potrebujete. Ani viac, ani menej. Maximálne však poskytujeme online pôžičky na dobu splatnosti 30 dní od pridelenia finančných prostriedkov na váš účet. V najnutnejších prípadoch môžete využiť službu predĺženie splácania pôžičky, kde sa poplatok môžete získať navyše ďalších 30 dní.

Oveľa výhodnejšie je však využiť to, že dobu splatnosti si vyberáte sami podľa vášho uváženia. Potreby našich klientov sú individuálne, preto v snahe maximálne im vyjsť v ústrety máme flexibilnú dobu splácania. V prehľadnej kalkulačke na stránke si zvolíte, na akú dobu peniaze potrebujete. Spolu so sumou je to základ pre výpočet celkovej ceny pôžičky. Už nikdy neplaťte za niečo, čo nepotrebujete. Kupovali by ste si drahú ročnú známku, ak by ste potrebovali na diaľnici jazdiť len tri dni? Šetrite s našimi flexibilnými pôžičkami!

Krátkodobé pôžičky pre všetkých

Na trhu nebankových pôžičiek sa pohybuje mnoho poskytovateľov, preto vyberajte opatrne. Pred uzatvorením zmluvy si dobre prečítajte podmienky, často v nich nájdete nejasnosti. A niekedy neuvidíte podmienky takmer vôbec. My s vami hráme fér, preto chceme, aby ste si naše podmienky prečítali už pred podaním žiadosti o pôžičku. Nie je tam síce nič neobvyklé, ale presvedčte sa radšej sami. A aké sú ešte iné dôvody, prečo by ste sa mali rozhodnúť zobrať si pôžičku práve u nás?

Takmer každý vám ponúkne pôžičku, pričom výška vašich príjmov nebude podstatná. Tak isto aj u nás dostanete pôžičku bez dokladovania príjmu. My chápeme, že často sú najmä živnostníci vystavovaní situácii, kedy kvôli optimalizácii vykazujú skutočne nízky príjem. Taký, že v banke sú dvere k získaniu krátkodobého spotrebiteľského úveru zatvorené. Naopak, pre nás je dôležité to, či dokážete pôžičku včas splatiť. Nepožadujeme od vás ani ručiteľa, ani výpis z úverového registra. Vďaka tejto otvorenej politike poskytovania pôžičiek môžete u nás takmer s istotou získať spotrebiteľský úver aj vy. Stačí len vedieť, koľko si potrebujete požičať a kedy ste schopní sumu vrátiť.

Naozaj, naše pôžičky sú pre živnostníkov, mamičky na materskej aj zamestnancov. Pri posudzovaní vašej žiadosti hľadíme len na solventnosť. Inými slovami, ak dokážete splatiť pôžičku, ostatné nás nezaujíma. Ak potrebujete peniaze na krátku dobu a ste si istý, že ich splatíte, sme ta správna voľba. Máme množstvo spokojných klientov a preferujeme dlhodobú spoluprácu založenú na férovosti a otvorenosti.


Ako získam pôžičku od creditONE?

Keďže doménou našich služieb je poskytovanie rýchlych krátkodobých pôžičiek, snažíme sa maximálne zjednodušiť proces vybavovania pôžičky. Ponúkame niekoľko spôsobov, ako požiadať o úver od nás. Novinkou je SMS pôžička, kde pri overenom klientovi prevedieme finančné prostriedky takmer okamžite obratom po zaslaní žiadosti. Jednoduchým je tiež spôsob, ako požiadať o pôžičku cez internet. Všetko prebieha na našej stránke. Maximálne prehľadne a jednoducho vyberáte len to, čo chcete a potrebujete.

Najprv v našej intuitívnej kalkulačke zvolíte sumu, ktorú si potrebujete požičať. Potom dobu splatnosti. Kalkulačka vám okamžite ukáže výslednú sumu ak aj dátum, kedy by ste prípadné požičané peniaze vrátili. Ak súhlasíte, prejdete ďalším krokom k online žiadosti o pôžičku. Všetko je maximálne jednoduché a nastavené tak, aby sme šetrili váš čas. Aj peniaze. Nebojte sa preto využiť naše služby a objednajte si okamžite krátkodobú pôžičku od creditONE.

Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015