Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Nebanková pôžička online

Viete, kde sa vybavuje hotovostná online pôžička rýchlo, spoľahlivo a bez zbytočných papierovačiek? Práve tu. Vďaka spoločnosti creditONE.sk si môžete splniť sny alebo naopak prekonať ťažké finančné obdobie. Poskytujeme rýchle a krátkodobé pôžičky pre takmer všetkých. Práve ste narazili na web, kde sa dozviete všetko podstatné. Pochopíte, ako získať krátkodobú pôžičku čo najvýhodnejšie a zároveň zistíte, aké je jednoduché využiť naše služby.

Určite Vás zaujíma, čo všetko musíte spĺňať pre získanie krátkodobej pôžičky prostredníctvom internetu, aký musíte mať vek pre podanie žiadosti o pôžičku a tiež to, ktorá pôžička je najlacnejšia. Veríme, že nemáte čas nazvyš, preto si v rýchlosti, no prehľadne a jasne predstavme najzákladnejšie podmienky pre získanie online pôžičky. Aj to, koľko bude stáť pôžička práve u nás.


Ako získať rýchlu pôžičku online?

Pôžička od creditONE.sk patrí k tým, ktoré získate veľmi ľahko. Až tak, že okrem peňazí ušetríte aj podstatnú časť vášho času. A to nielen oproti bankovým pôžičkám, ale aj oproti niektorým iným poskytovateľom krátkodobých úverov cez internet. Sami nebudete chcieť veriť, že peniaze sa dajú požičať tak jednoducho.

Registrácia na našej stránke trvá len niekoľko minút a zvládne ju každý. Pred tým stačí len vybrať výšku pôžičky, ktorú potrebujete. Ďalších niekoľko desiatok sekúnd Vám zaberie výber dátumu, do kedy treba pôžičku splatiť. Ak všetky údaje sedia a Vy súhlasíte s výslednou sumou, už v priebehu niekoľkých minút môžete mať peniaze na účte. Žiadne papierovanie a byrokracia. Kladieme dôraz na efektívne využitie Vášho času aj peňazí.


Mám na to peniaze?

Tak túto otázku si u nás pokladať nemusíte. Alebo skôr, položte si ju ináč. Je pôžička od creditONE.sk výhodná aj cenovo? Nemôžeme hovoriť za seba, ale vďaka našej stratégii požičiavania patríme k výhodnejším poskytovateľom. Flexibilné pôžičky sú spôsob, akým sa chceme k Vám dostať bližšie a sprístupniť pôžičky práve tím, ktorí to potrebujú. Aké výhody prináša výška pôžičky podľa vlastného výberu spolu s flexibilnou dobou splácania?

Nemusíte sa zaväzovať k tomu, že pôžičku splatíte až o určité obdobie. Pri našich pôžičkách ste to Vy, kto rozhoduje o tom, kedy vrátite požičané finančné prostriedky. Takisto voľba ich výšky s presnosťou na 1 € je plne vo vašej réžii. Už sa Vám nestane, že si zbytočne požičiate o 24 eur viac ako je suma na faktúre za elektrinu. Prečo by ste mali platiť za peniaze, ktoré nevyužijete? Obdobne platí aj to, že už nemusíte čakať na dátum, kedy vrátite peniaze a tým predražovať pôžičku. S creditONE.sk si totiž obidva aspekty pôžičky online volíte sami!


Účel pôžičky?

Tak ten nás nezaujíma. Nemajte žiadne obavy, my nie sme „bankový kontrolór“. Účel, na ktorý pôžičku použijete, je čisto len na vašom rozhodnutí. Chcete si spraviť radosť peknou kabelkou? V banke by Vás pravdepodobne vysmiali. Nám to neprekáža. Sú to vaše peniaze a vy rozhodnete, na čo ich použijete. Jediné, čo od vás žiadame – požičajte si presne toľko, koľko budete schopní vrátiť v určený čas. Ak ste si teda istý, že peniaze budete vedieť splatiť, je jedno na čo ich potrebujete.

Je dobré vedieť, na čo peniaze využijete. Nám to však nemusíte vôbec prezradiť. Dokonca ani v procese vybavovania pôžičky nie je priestor pre vyjadrenie Vášho účelu. Vôbec sa teda neobávajte toho, čo by sme si pomysleli. Radšej si ešte raz dobre zvážte potrebu pôžičky a schopnosť ju splácať, ešte predtým, než o ňu požiadate. Vyhneme sa tak prípadným nepríjemnostiam a naopak, začneme možno dlhodobú spoluprácu. Z našej strany bude určite korektná a férová.

Na akú dobu mi požičiate peniaze?

Požičiavanie peňazí na kratšie obdobie sa nám osvedčilo a stále viac klientov preferuje možnosť, kedy môže stanoviť vlastný dátum splatnosti. Horná hranica, do ktorej sa musíte vojsť je 30 dní. Myslíme si, že táto lehota je postačujúca a cena pôžičky je úmerná práve počtu dní, počas ktorých budete disponovať peniazmi. Zaplatíte teda toľko, koľko sú skutočné náklady s poskytnutím pôžičky. Nemusíte si požičiavať plných tridsať dní kvôli jednému týždňu pred výplatou.

Síce ponúkame službu odklad splácania, chceme Vás však upozorniť, aby ste predĺženie splácania krátkodobej pôžičky využívali skutočne len v tých nutných prípadoch. Okrem toho, že za odloženie splácania zaplatíte menší poplatok, zbytočne si bude znižovať dôveryhodnosť. Ak však už nebude iná možnosť, rovnako tu ponúkame flexibilný počet dní, počas ktorých sa dá splácania odložiť. Dobre si premyslite dobu splácania a odklad splátok využívajte len v najnutnejších prípadoch.


Čím musím ručiť za požičané peniaze?

Práve tu prichádzame na výhody nebankových pôžičiek. Pri sume, ktorú si od nás maximálne odnesiete totiž nemusíte vôbec ručiť. Vďaka tomu Vám odpadnú starosti s obťažovaním známych a priateľov a žiadaním záruk od nich. Nás nezaujíma ani Váš výpis z úverového registra. Všetko v rámci zachovania rýchlosti online pôžičiek.

Ako sami vidíte, poskytujeme veľmi výhodné pôžičky bez ručiteľa, bez dokladovania príjmu. Ak k tomu pridáme rýchlosť, akou sme zvyčajne schopní spracovať Vašu žiadosť, patrí naša pôžička medzi to najlepšie na trhu, čo môžete získať. Nezáleží pritom na tom, ako chcete požičané peniaze využiť. Pretože dobrej spoločnosti záleží len na tom, aby ste mali peniaze na účte dostatočne rýchlo a mohli tak realizovať potrebné platby čo najskôr. CreditONE bude Vašim zodpovedným partnerom.

Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015