O nás Dôveryhodný poskytovateľ pôžičiek

Dôveryhodný poskytovateľ pôžičiek

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Sme dôveryhodný poskytovateľ krátkodobých online pôžičiek.

Dôveryhodný poskytovateľ pôžičiek

Sme dôveryhodný poskytovateľ krátkodobých online pôžičiek. Starostlivo sme zhodnotili vedomosti a mienku Slovákov o krátkodobých pôžičkách na internete. Zistili sme, že kvôli nedostatku informácií sa ľudia boja veľkých úrokových sadzieb a nie sú si istí, či sú krátkodobé online pôžičky bezpečné. S creditONE sa rýchlych pôžičiek nemusíte báť! Ukážeme Vám, prečo je creditONE dôveryhodným partnerom pre krátkodobé pôžičky pre viac než 16 000 klientov.

VERNOSŤ A FÉROVÉ JEDNANIE

Vážime si zodpovedných zákazníkov a transparentné vzťahy. Koncept krátkodobých pôžičiek sa v creditONE podstatné líši od ostatných poskytovateľov. Ako?

  • Najskôr môžete požiadať o pôžičku len vo výške do 100,-Eur. Akonáhle ju úspešne splatíte, budete môcť využívať zľavy a bonusy, zvýšiť limity rýchlych pôžičiek a v prípade potreby požiadať o pôžičku prostredníctvom SMS.
  • Po splatení štvrtej krátkodobej pôžičky sa budete môcť zapojiť do zákazníckeho vernostného programu a získavať tak rýchle pôžičky za najvýhodnejšie podmienky.
  • Na našom webe nájdete všetky informácie, ktoré Vám pomôžu s rozhodnutím pred vyplnením žiadosti o krátkodobú pôžičku. Nezabudnite si taktiež pozrieť sekciu „Otázky“, v ktorých nájdete veľa praktických informácií zo sveta krátkodobých pôžičiek. Zároveň sa nás môžete kedykoľvek opýtať na čokoľvek.
ZODPOVEDNÉ POŽIČIAVANIE

Každé požičanie peňazí je potrebné dôkladne zvážiť. Majte na pamäti, že spolu s peniazmi od creditONE preberáte aj zodpovednosť za splnenie a splatenie svojich záväzkov.

  • Požičiavajte si len vtedy, ak ste si istí, že budete schopní pôžičku v stanovenom termíne riadne splatiť.
  • Využívajte naše krátkodobé pôžičky zodpovedne . My, na rozdiel od ostatných, nechceme Vašu finančnú situáciu zhoršovať, ale zlepšovať!
PROBLÉMOVÉ SITUÁCIE

Chápeme, že i v prípade krátkodobých pôžičiek môže nastať problém s ich splatením načas. Neodkladajte preto riešenie neschopnosti splácania ani o minútu dlhšie a využite niektorý z našich ponúkaných postupov:

  • Zaplaťte poplatok a odložte si tak termín splatnosti online pôžičky. To Vám umožní získať čas, aby ste si mohli v pokoji naplánovať svoje výdavky a príjmy. Dobrá rada: V prípade, že sa rozhodnete odložiť termín splatnosti krátkodobej pôžičky, snažte sa zaplatiť časť základnej čiastky. Tak preukážete, že ste dôveryhodným klientom a budete tak môcť splatiť svoju pôžičku rýchlejšie.
  • Kontaktujte tím creditONE a dohodnite sa na možnosti splácania Vašej krátkodobej pôžičky. Pokiaľ všetko dobre dopadne, vyhnete sa tak nielen zmluvnej pokute, ale aj zápisu do registra dlžníkov.
Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015