O nás Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Vysoká úroveň ochrany osobných údajov

Ochrana osobných údajov

Spoločnosť creditONE sa zaväzuje, že neposunie a nedá vaše osobné údaje tretej osobe a zabezpečí ich v súlade so zákonom Slovenskej republiky. creditONE sa zaväzuje, že informácie, ktoré jej poskytnete spracuje a uloží v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení.

INFORMÁCIE OD VÁS POTREBUJEME PRE:

-posúdenie úverového rizika
-identifikáciu užívateľa
-štatistické účely

Pred pridelením pôžičky Vás bude kontaktovať pracovník spoločnosti creditONE, aby preveril Vašu totožnosť a zároveň tak zabránil podvodu alebo neoprávnenému využitiu dát.

Spoločnosť Creditone s.r.o. je zapísaná v Obchodnom registri okresného súdu Bratislava I., oddiel: Sro, vložka č. 79761/B, IČO: 46 559 051. Základnou činnosťou spoločnosti Fincan s.r.o. je poskytovanie krátkodobých pôžičiek prostredníctvom internetu.

Našim želaním je poskytovať Vám servis najvyššej kvality, a preto nám Vaše dotazy pomôžu zlepšiť kvalitu služieb a ponúknuť Vám nové možnosti spolupráce.

System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015