O nás Prečo creditONE

Prečo creditONE

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

6 dôvodov, prečo práve creditONE

Prečo creditONE

Rýchle pôžičky a online pôžičky poskytuje cez internet na Slovensku niekoľko desiatok poskytovateľov. Ako si vybrať toho správneho, keďže cena nemusí byť v tejto oblasti rozhodujúca? Kde zaplatíte to, čo vidíte na papieri a nikto Vás neoklame? Kde budete mať komfortný servis okolo pôžičky? Toto sú otázky, ktoré trápia väčšinu z nás pri rozhodovaní o spôsobe pôžičky a jej poskytovateľovi.

DÔVOD ČÍSLO 1: VIAC SPÔSOBOV POŽIČIAVANIA

SMS pôžičky, online pôžičky, nie je to jedno? Akou môže byť výhodou to, že má poskytovateľ viac spôsobov podania žiadostí o pôžičku? Aj tak predsa využijete len jeden z nich. Myslite však na budúcnosť. Práve viac spôsobov a overený poskytovateľ je zárukou, že v budúcnosti sa už nebudete musieť stresovať s hľadaním napríklad mobilnej pôžičky. Ak v súčasnosti využijete online pôžičku a všetko splatíte včas, stanete sa pre creditONE overeným klientom. A v budúcnosti budete môcť získať SMS pôžičku už za niekoľko minút. A to pohodlne zaslaním jednej SMS správy. Už ste sa dostali do situácie, kedy by peniaze v priebehu desiatok minút zachránili situáciu?

DÔVOD ČÍSLO 2: MEDZINÁRODNÉ ZÁZEMIE A SKÚSENOSTI

V prípade creditONE hovoríme o spoločnosti, ktorá pôsobí okrem Slovenska aj v dvoch ďalších krajinách. Lotyšsko a Česká republika sa líšia zákazníkmi na trhu a ich správaním, takže naši pracovníci získali počas pôsobenia v týchto krajinách bohaté skúsenosti. Vďaka tomu vedia zamestnanci presne a efektívne reagovať na problémy spojené s pôžičkou, či už sa jedná o prípadné problémy so splácaním pôžičky, alebo nezrovnalosti vo výklade podmienok. Naši pracovníci sú skúsení a vedia Vám zodpovedať väčšinu Vašich otázok. Navyše celá spoločnosť má podmienky nastavené tak, aby vyhovovali väčšine – teda aj Vám. To všetko vďaka tomu, že skúsenosti zo zahraničných trhov si creditONE priniesla aj na slovenský trh.

DÔVOD ČÍSLO 3: FLEXIBILNÁ VÝŠKA PÔŽIČKY

S predchádzajúcimi dvoma charakteristikami by Vás mohlo očariť viacero poskytovateľov. Už menej však ponúkne na výber sumu, ktorú si chcete požičať. Počujete dobre, Vy ste ten, kto zvolí výšku pôžičky s presnosťou na 1 euro. Nebudete musieť platiť za niečo, čo nechcete a ani nepotrebujete. Tým sa pôžička stáva lacnejšou oproti balíčkom zaokrúhleným na celé stovky či desiatky eur. Vy viete predsa najlepšie, koľko si potrebujete požičať. A práve creditONE Vám umožní zvoliť si sumu pôžičky podľa seba!

DÔVOD ČÍSLO 4: FLEXIBILNÝ DÁTUM SPLATENIA PÔŽIČKY

Rovnaký princíp voľby môžete uplatniť aj pri určovaní splatnosti pôžičky. Viete, že peniaze budete mať už o tri dni, tak prečo by ste mali platiť za 27 dní nevyužívania peňazí? Vďaka systému creditONE odzvonilo poskytovateľom pôžičiek, ktorí Vás nútili držať peniaze celých 30 dní a platiť za to. Kombináciou dátumu a sumy, ktorú sme spomínali vyššie získate presne to, čo potrebujete. Pôžička na mieru je jednoducho najvýhodnejšia a najlepšia. A nezáleží na tom, či si požičiavate 12 alebo 246 eur. Jednoducho sa výsledná suma pôžičky počíta percentuálne podľa počtu dní a výšky pôžičky.

DÔVOD ČÍSLO 5: PREHĽADNÉ PODMIENKY POSKYTNUTIA PÔŽIČKY

Všetky informácie by ste sa mali dozvedieť už pred tým, ako záväzne požiadate o pôžičku. A presne tohto hesla sa drží aj creditONE. Podmienky poskytnutia pôžičky v úplnom znení Vás takpovediac prinúti prečítať ešte pred odoslaním formulára so žiadosťou. Nie je v nich nič neobvyklé, ale určite sa radšej presvedčíte sami. Oproti poskytovateľom, ktoré podmienky schovávajú niekde na stránke tak, aby ste ich nevideli, je to krok smerom ku klientom. Pretože poskytovateľovi, ktorý chce, aby ste poznali podmienky pôžičky v úplnom znení, sa jednoducho dá dôverovať. Nie je náhoda, že creditONE má množstvo dlhodobých a spokojných klientov. V skratke povedané, creditONE je ideálny partner pre každého, kto sa chvíľkovo ocitne v ťažšej finančnej situácii. Podáme pomocnú ruku a pomôžeme vyriešiť Vaše problémy.

Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015