O požičkách Online pôžička

Online pôžička

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Online pôžička – najrýchlejšia cesta k peniazom.


V internetovej dobe sa stáva online pôžička dostupným spôsobom, ako riešiť krátkodobú finančnú insolventnosť. V niekoľkých jednoduchých a prehľadných krokoch si môžete u nás nastaviť pôžičku na mieru pre vás. Vďaka intuitívnej kalkulačne zistíte, koľko budete platiť za konkrétnu požičanú sumu a presný počet dní splácania už v priebehu niekoľkých sekúnd. Nemusíte nikam chodiť a nič vybavovať, všetko môžete vyriešiť v pohodlí vášho domova.

Možnosť vyberať pôžičku online má nepopierateľné množstvo benefitov. Medzi najväčšie výhody online pôžičiek patrí fakt, že si môžete porovnať ponuky rôznych spoločností a vybrať si tú, ktorá vám najviac vyhovuje. U vás doma v byte na vás nikto nebude tlačiť, aby ste sa zaviazali zobrať si pôžičku s nevýhodným úrokom, krátkou dobou splatnosti a vo výške, ktorú vôbec nepotrebujete. My ponúkame možnosť pohodlne, rýchlo a prehľadne zistiť, koľko by ste platili u nás.

V súčasnosti banky nedokážu efektívne pokrývať dopyt po krátkodobých úveroch, preto sa pôžičky od nebankových subjektov stávajú stále populárnejšie. Bez nutnosti podpisovania niekoľkých tlačív a dokladovania príjmov alebo výpisov z úverového registru. Netreba riešiť zdĺhavé byrokratické záležitosti. Veď si chcete len požičať a o niekoľko dní, týždňov peniaze vrátiť. Nemáte chuť a ani čas na to, aby ste trávili hodiny vybavovaním rôznych formálnych prekážok. Preto príde možnosť vybaviť pôžičku online za niekoľko desiatok minút ideálna.


Ako fungujú online pôžičky od spoločnosti creditONE?

Veľmi jednoducho. Komunikujete prostredníctvom formulára na stránke creditONE.sk, kde najprv zvolíte parametre pôžičky, o ktorú máte záujem. Výhodou je, že si môžete zvoliť sumu podľa vlastného uváženie. Nie všetky firmy na trhu ponúkajú túto možnosť. My vám k tomu dáme aj výber počtu dní, ktoré budete splácať. A podľa toho nastavíme aj spravodlivo cenu, tak aby ste si nemuseli požičiavať niekoľko stoviek eur, ak potrebujete len zaplatiť faktúru za energie.

Voľba vlastnej doby splácania je prejavom našej dôvery voči našim klientom. Dobu splatnosti si zvolíte podľa vašich potrieb v rozmedzí jedného až tridsiatich dní. Nemusíte teda kalkulovať s fixnou dobou splácania. Ak viete, že peniaze budete môcť vrátiť už o niekoľko dní, ušetríte tým na výslednej cene pôžičky.

Ak budete mať definované parametre vašej pôžičky, jednoducho pristúpite k ďalšiemu kroku. Prečítate si obchodné podmienky poskytnutia pôžičky. Chceme byť otvorení k našim klientom, takže naše podmienky ľahko nájdete v druhom kroku žiadosti o pôžičku. Nenachádza sa v nich nič neobvyklé, ale ak sa o tom presvedčíte sami, zlepší to vašu dôveru k nám. Po prečítaní podmienok nám zašlete vyplnený formulár s vašimi údajmi o totožnosti, banke a kontaktných údajoch. Tiež si nastavíte heslo, aby ste mohli sledovať vaše aktuálne pôžičky a dátumy splatnosti.

Heslo bude slúžiť k prihlasovaniu na našu stránku. Vďaka tomu budete mať prehľad o tom, koľko a kedy máte vrátiť. Tiež sa budete vedieť ľahko identifikovať, ak budete potrebovať odloženie pôžičky. Službu odkladu splácania poskytujeme za poplatok tiež, takže výslednú dobu splácania si môžete predĺžiť o ďalších 30 dní. Všetko opäť závisí od výšky pôžičky.

V budúcnosti môže účet slúžiť ako najrýchlejší nástroj k požičaniu si peňazí. Ak sa stanete dlhodobejším klientom, ktorého bonita a platobná disciplína bude na dobrej úrovni, výrazne sa skráti čas, za ktorý vám prídu finančné prostriedky na účet. Už za niekoľko minút od požiadania budete mať možnosť získať peniaze na krytie krátkodobých výdavkov.


Na aký účel slúžia pôžičky od creditONE.sk?

Na akýkoľvek. Nie je dôležité, ako plánujete minúť požičané finančné prostriedky. Pre nás je podstatné len to, o akú sumu sa jedná a kedy nám ju vrátite späť. Preto nezáleží na tom, či ide o urgentné prípady spojené napríklad s úhradou neskorých účtov alebo plánujete využiť peniaze na uhradenie luxusného víkendového pobytu s vašou priateľkou. Účel použitia rýchlej pôžičky nám nemusíte dať vedieť!

Ak napríklad objavíte topánky, ktoré si chcete kúpiť a obávate sa ich vypredania, jednoducho využijete naše služby pre krátkodobé financovanie pomocou rýchlej pôžičky. Výplata vám príde až o týždeň, ale posledný kus z novej kolekcie sa v obchode neohreje dlhšie ako dva dni. Nevadí, u nás môžete peniaze dostať už v priebehu niekoľkých desiatok minút. A nemusíte ich predražene splácať až o 30 dní, nastavíte dobu splatnosti v deň výplaty. Cena bude tak nižšia a vy ušetríte, ako by ste si mali požičiavať sumu na celých 30 dní.

Rýchle pôžičky slúžia aj všetkým, ktorí nemajú možnosť získať spotrebiteľský úver od banky. Úrok je síce vyšší a tým sa pôžička zdá drahšia. Peniaze ale dostanete okamžite a splatnosť je krátka. Pri spotrebiteľských úveroch musíte dokladať príjmy a výpisy z úverového registra a na peniaze čakáte, kým banka schváli vašu požiadavku.


Kedy a ako požiadať o rýchlu pôžičku?

Rýchle pôžičky sú ideálne na preklenutie ťažkého finančného obdobia v živote. Ak máte niekoľkodňový výpadok príjmu alebo vám naopak vznikli mimoriadne výdavky, pomôžte si rýchlou pôžičkou od creditONE.sk. Naše podmienky sú férové a prehľadné. Môžete sa na nás spoľahnúť ako na partnera v oblasti krátkodobých pôžičiek.

Požiadať o rýchlu pôžičku môžete jednoducho na našej stránke. Zadáte požadovanú sumu a počet dní splácania. Naša automatická kalkulačka vypočíta celkovú sumu, ktorú budete musieť vrátiť a ukáže vám deň splatenia. Prejdete na druhý krok, kde si prečítate podmienky poskytnutia pôžičky a uistíte sa, že sú férové a máte záujem o požičanie si finančných prostriedkov práve od nás.

Vyplníte vaše kontaktné údaje, číslo bankového účtu a heslo pre neskoršie informácie o stave vašich pôžičiek alebo ich odkladu. Tieto údaje nám odošlete a počkáte na pokyny k prevodu overovacieho poplatku na náš bankový účet. Všetko je prehľadné a jednoduché tak, aby ste pôžičku vybavili čo najskôr a bez starostí. Pre tých, ktorí si požičiavajú po prvý krát a nevedia si rady sme pripravili návod pre získanie rýchlej pôžičky.


Ako si vybrať vhodnú pôžičku?

Nie je možné dať jednu univerzálnu radu, ktorá by fungovala pre všetkých. Pretože každá pôžička sa líši od okolností danej situácie a potrieb klienta. Naša služba je navrhnutý tak, aby vám pomohla preklenúť krátkodobú platobnú neschopnosť. Dôležitou charakteristikou krátkodobých úverov je dostupnosť a rýchlosť. Aj preto osobitne odporúčame, aby ste pozorne zvážili každú žiadosť o pôžičku. Pre viac informácií si môžete preštudovať Užitočné rady pre správny výber pôžičky.


Zaráža Vás vysoká úroková sadzba úveru?

creditONE.sk ponúka rýchly a cenovo dostupný úver vo chvíli, kedy ho potrebujete. O pôžičku môžete požiadať online a peniaze môžete mať už do 30 minút od schválenia úveru. Samozrejme, že existujú aj lacnejšie spôsoby, ako si požičať, ale nie sú tak rýchle a dostupné. Naša RPMN (Ročná úroková sadzba) je výrazne vyššia ako u bežných pôžičiek, ale pamätajte – peniaze si požičiavate max. na 30 dní, pričom RPMN zohľadňuje náklady úveru za rok.

Poplatok za pôžičku

Proces žiadosti o pôžičku je prehľadný pre všetkých. Uvidíte všetky úverové náklady bezprostredne pred požiadaním o pôžičku. Poplatky z úverov možno zmeniť len vtedy, ak neplníte svoje záväzky a pohľadávky z kreditných transakcií do zadaného času. Ak zistíte, že nebudete schopný splácať úver, môžete si predĺžiť splátku úveru na dobu, ktorú potrebujete. V takomto prípade je potrebné uhradiť poplatok za predĺženie úveru. Samozrejme, môžete vrátiť pôžičku pred zvoleným dátumom, ktorý najlepšie odráža váš záväzok k včasnému plneniu svojich povinností. Nezabudnite pred podaním žiadosti o úver si rozmyslieť, či ho naozaj potrebujete.

Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015