O požičkách U nás nemusíte dokladovať príjem!

U nás nemusíte dokladovať príjem!

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

U nás nemusíte dokladovať príjem!

Pôžička bez dokladovania od nás patrí k tomu najlepšiemu, čo môžete nájsť na trhu poskytovateľov nebankových úverov. Nezáleží na tom, na čo peniaze potrebujete. U nás ich dostanete aj bez toho, aby sme preverovali váš príjem. Sme totiž popredný poskytovateľ rýchlych pôžičiek bez dokladovania. Vaše peniaze nikdy neboli bližšie, preto neváhajte a požičajte si od nás výhodné. A to úplne bez akéhokoľvek dokladovania príjmu!

UPOZORNENIE: V niektorých prípadoch sa príjem skutočne dokladuje - napr. pri SZČO

Nech už je váš dôvod akýkoľvek, vďaka nám získate peniaze na preklenutie ťažkých časov takmer okamžite a bez nutnosti odhaliť svoj príjem. Vieme, že v mnohých prípadoch sú skutočné príjmy na úplne inej úrovni ako dokazuje výpis, takže nám záleží predovšetkým na vašej schopnosti splácať.


Koľko si môžem požičať bez dokladovania príjmu?

U nás je táto suma obmedzená až do výšky 350 eur. Oproti niektorým iným poskytovateľom sa však snažíme maximálne vyjsť v ústrety našim klientom a tak ponúkame atraktívnu možnosť zvoliť si výšku pôžičky podľa vašich potrieb. V praxi to znamená, že sumu, ktorú chcete od nás si určíte vy s presnosťou na 1€. Už si viac nemusíte požičiavať predražené balíčky zaokrúhlené smerom nahor! U nás dostanete toľko, koľko potrebujete. A samozrejme, aj výsledná cena pôžičky bude vďaka tomu nižšia.

A verte nám, tento systém je najvýhodnejší pre spotrebiteľa. Poplatok za pôžičku sa okrem požičanej sumy počíta percentuálne aj z doby splatnosti. Žiadne univerzálne sumy, ani univerzálne doby splatnosti. Vždy len presný a výhodný prepočet poplatku za pôžičku v závislosti na podmienkach, ktoré určujete vy.


Aké doby splatnosti ponúkame?

Flexibilnú dobu splatnosti, ktorá je všade vo svete veľmi populárna pre možnosť individualizovať svoju pôžičku. Ocenia to najmä klienti, ktorí presne vedia, kedy budú mať k dispozícii prostriedky na uhradenie požičanej sumy. Systém flexibilnej doby splatnosti šetrí čas aj vaše peniaze. Tým, že držíte peniaze len počas najnutnejšej doby sa pôžička výrazne zlacňuje.


Ako prebieha vybavovanie pôžičky?

Rýchle a efektívne vybavenie pôžičky je to, na čo sme špecialisti. Ak spĺňate podmienky a ste dlhodobým klientom, máte možnosť získavať pôžičky prakticky obratom. Navyše ponúkame hneď niekoľko spôsobov, ako zažiadať o pôžičku – napríklad SMS správou (preto aj ten názov - SMS pôžičky) alebo vyplnením online žiadosti.

Vo žiadosti pomocou jazdca zvolíte sumu, ktorú si potrebujete požičať. Tiež určíte dobu splatnosti. Kalkulačka automaticky vypočíta cenu pôžičky aj sumu, ktorú budete musieť vrátiť. Prehľadne uvidíte aj dátum, kedy podľa vašich preferencií pôžičku splatíte. A toto všetko ešte pred akýmkoľvek záväzným zaslaním požiadavky na pôžičku. Inými slovami, môžete si vypočítať sumu a overiť, že patríme k najlacnejším poskytovateľom aj bez toho, aby ste si museli pôžičku od nás zobrať.

Ak už ste sa rozhodli využiť naše služby, pokračujete ďalej na zadanie kontaktných informácií o vás. Údaje odošlete a my ich spracujeme. V prípade, že ste splnili všetky podmienky pre získanie pôžičky, budete mať peniaze na svojom účte do niekoľkých desiatok minút. Áno, takto vyzerá rýchla pôžička bez dokladovania.


Čo ak nemám ako ručiť?

U nás nemusíte ručiť! Naše pôžičky sú kompletne bez ručiteľa, takže nemusíte zaťažovať svojich blízkych s tým, aby za vás museli ručiť kvôli niekoľkým stovkám eur. Koncentrujte sa len na svoje priority a vynechajte papierovačky pri vybavovaní pôžičky. Urýchli to celý proces a vy budete môcť s peniazmi narábať už do niekoľkých hodín od podania žiadosti.

Určite vás poteší aj fakt, že nemusíte prezradiť účel pôžičky. Či už potrebujete zaplatiť faktúru, alebo si chcete spraviť romantický víkend s partnerom, máte rovnakú šancu. Určite sa aj vám niekedy stalo, že ste prešvihli skvelý nákup zľavnenej veci. A keď ste sa vrátili po výplate o dva dni, tovar bol preč. Pritom ste peniaze nemali okamžite. Práve takéto a mnoho iných problémov riešia naše spotrebiteľské úvery na čokoľvek.


Prečo si vybrať práve creditONE?

Dôvodov je hneď niekoľko. Pri nás máte na výber z viacerých možností podania žiadosti o pôžičku. Vyhovuje vám komunikácia prostredníctvom textových správ? Žiaden problém. Alebo dáte prednosť internetu a možnosti prehľadne porovnať naše ceny s konkurentmi? Smelo do toho. Tak či onak, už len fakt, že vám dávame vybrať a staráme sa o vaše pohodlie a možnosti požičať si odkiaľkoľvek, svedčí o tom, že to myslíme vážne.

Máme skúsenosti s poskytovaním pôžičiek rôzneho druhu a sme seriózny partner pre vaše financovanie. Možno to znie ako klišé, ale v dobe, kedy je na trhu až príliš poskytovateľov sa hľadá dobrá spoločnosť ťažko. My preferujeme obchodný vzťah založený na vzájomnej dôvere a dlhodobejšej spolupráci. Naše podmienky neskrývame na stránke niekde v rohu, naopak chceme, aby ste si ich prečítali.

Ďalším dôležitým faktorom je určite cena. Vďaka vyššie spomínaným flexibilným sumám aj dátumom splatnosti sú naše pôžičky lacnejšie. A to pri zachovaní vysokého štandardu poskytovaných služieb. Nikde nešetríme, jednoducho sme nastavili ceny tak, aby boli prijateľné pre obidve strany. Nie je hanba dostať sa do krátkodobej časovej finančnej tiesne, a práve preto sme tu my. Aby sme vám pomohli.

Ak vás vyššie spomínané dôvody presvedčili, podajte žiadosť o pôžičku od nás. Učiniť tak môžete aj prostredníctvom formulára, ktorý nájdete tu. Tešíme sa na spoluprácu.

Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015