O požičkách Čo sú nebankové pôžičky

Čo sú nebankové pôžičky

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Čo sú nebankové pôžičky

Čo sú nebankové pôžičky

Nebanková pôžička bez dokladovania je vhodným riešením v situácii, kedy nutne potrebujete malú peňažnú čiastku na krátku dobu a zároveň viete, žu ju budete môcť aj skoro vrátiť. Nie je potrebné a nutné žiadne zložité papierovanie - nebankovú pôžičku creditONE vybavíte z pohodlia svojho domova.

Rýchlosť

Na rozdiel od iných druhov pôžičiek rozhodnutie o pridelení nebankovej pôžičky prebieha čiastočne automaticky.Postup pridelenia krátkodobej pôžičky prebieha online. Preto sa im taktiež často hovorí nebanková online pôžička. Žiadosť sa podáva jednoducho cez internet alebo prostredníctvom SMS. Vybavenie krátkodobej nebankovej pôžičky je vďaka tomu veľmi rýchly proces a umožňuje získať peniaze už za niekoľko minút po schválení žiadosti.

Pohodlie

V prípade tradičného úveru musíte ísť do banky, zdôvodniť nutnosť pôžičky a počítať aj s určitou byrokraciou. Pri krátkodobej pôžičke potrebujete len prístup k internetu a chvíľku času na vyplnenie prihlasovacieho formulára. Nebanková pôžička je maximálne komfortná!

Krátkodobá splatnosť

Krátkodobá pôžička pomôže v prípade neplánovaných výdavkov a v prípade, že potrebujete pôžičku na krátku dobu. Krátkodobá pôžička sa obvykle udeľuje na dobu 30 dní a musí sa splatiť v plnom rozsahu a naraz.

Máte všetko pod kontrolou

Krátkodobá pôžička umožňuje pohodlnú kontrolu splácania. Nemusíte preplácať tým, že budete platiť malé mesačné splátky, ako to býva u iných prevádzkovateľov krátkodobých pôžičiek.

Dostupný úver

Pokiaľ sa vám nepodarí získať úver od banky, máte vždy možnosť využívať nebankové úvery – služby poskytovateľov internetových pôžičiek. Získať podobnú online pôžičku môžete pokojne aj večer, kedy iní poskytovatelia pôžičiek už majú dávno po pracovnej dobe. Majte ale na pamäti, že pri každej pôžičke je potrebné dôkladne zvážiť možnosti ich bezproblémového splácania.

Prehľadnosť

CreditONE ponúka transparentné a zrozumiteľné informácie o všetkých detailoch nebankových pôžičiek. U nás nenájdete žiadne skryté poplatky alebo nekonečné dodatočné platby. Nech už požiadate o pôžičku kdekoľvek, vždy starostlivo preskúmajte zákaznícku politiku a vyberte si nebankový úver tam, kde sú podmienky požičiavania jednoznačne stanovené.
Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015