O požičkách SMS pôžičky

SMS pôžičky

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

SMS pôžičky - ako je to možné?

SMS pôžičky online sú nový typ úverov poskytovaných na váš bankový účet do niekoľkých minút. Všetko funguje jednoducho prostredníctvom textovej správy, ktorú zašlete už v priebehu niekoľkých desiatok sekúnd od toho, ako zistíte, že potrebujete peniaze. Vďaka tomu budete môcť požiadať o pôžičku aj v prípadoch núdze, kde budú rozhodovať naozaj sekundy a internet nebude k dispozícii. SMS pôžička je najrýchlejší spôsob k peniazom, ktoré potrebujete na krátku dobu. Predstavme si tento produkt, ktorý je napríklad veľmi populárny aj v takej krajine ako Fínsko.

Svet patrí technológiám a tomu sa pochopiteľne prispôsobuje aj trh s pôžičkami. Mobilný telefón vlastní každý z nás a poslať správu tiež nestojí takmer nič. Takže jediné, čo v prípade núdze musíte poznať, je správny tvar SMS správy, ktorým požiadate o SMS pôžičku. V ostatnom sa spôsob, ako požiadať o pôžičku cez SMS nelíši od napríklad online krátkodobých pôžičiek.


Mobilné pôžičky bez obmedzenia

Žiadne obmedzenie na základe Vášho príjmu prípadne predchádzajúcich pôžičiek. Podstatné je, aby ste vedeli, koľko si chcete požičať a kedy peniaze vrátiť. Nemusíte nám dokladovať Váš príjem, pretože ten v praxi veľa ľudí vykazuje v skutočnosti nižší. Pre nás to, na rozdiel od banky, nie je problém, pretože ak dokážete peniaze včas vrátiť, nič iné nás nezaujíma. Takisto sú preč časy, kedy ste museli otravovať niekoho z priateľov, aby sa za Vás zaručil. My veríme, že ak žiadate o pôžičku od nás, máte v úmysle splatiť ju včas a v plnej výške.

Obmedzenie v prípade SMS pôžičiek je to, že z jedného čísla môže požiadať o pôžičku len jeden človek – jeho majiteľ. Z bezpečnostných dôvodov je to pochopiteľný krok, kedy ste chránený aj Vyty pred zneužitím Vášho mobilného telefónu. V prípade, že overíme dané telefónne číslo a jeho spojitosť s Vami, dostanete pôžičku na toto číslo už len Vy.


Hlavým kritériom je čas. Aj pre nás!

Veríme, že ak ste sa ocitli v situácii, kedy potrebujete urýchlene peniaze z pôžičky, nemáte veľa času nazvyš. Prehľadávať ponuky pôžičiek cez internet by Vám zabralo pol dňa, no to si Vy nemôžete dovoliť. My to chápeme, preto sú naše produkty prezentované zrozumiteľne a tak, aby ste už za niekoľko desiatok sekúnd vedeli potvrdiť ich výhodnosť.

Vďaka tomu, že máme jednoduchý formulár pre vypĺňanie pôžičky, ušetríte drahocenný čas. Pomocou posuvného jazdca zvolíte sumu aj dátum splatnosti. Vzápätí uvidíte vypočítanú celkovú sumu pôžičky aj s poplatkami a deň, na ktorý podľa Vašej voľby pripadá splatenie pôžičky. Ak súhlasíte, prejdete na ďalší krok, ktorým je vyplnenie údajov a potvrdenie žiadosti o pôžičku. Hlavnou výhodou je, že všetky tieto kroky zaberú maximálne 5 minúť a Vy sa môžete sústrediť na dôležitejšie veci ako byrokraciu pri vybavovaní pôžičiek.


SMS pôžičky fungujú ešte jednoduchšie

Na rozdiel od online pôžičiek nemusíte mať vôbec internet. Vašu pôžičku vybaví už jedna úverová SMS. Musíte byť zaregistrovaní na stránke creditONE.sk a poznať správny tvar SMS správy. Registrácia zaberie síce niekoľko minút, ale v budúcnosti Vám môže byť veľmi nápomocná a zachrániť Vás. Predstavte si, že sa dostanete do situácie, kedy budú o výhodnej kúpe alebo zárobku rozhodovať doslova sekundy, za ktoré dokážete mať požičané peniaze na účte.

Ak je pravdepodobné, že sa v podobnej situácii ocitnete, uložte si údaje pre SMS správu do Vášho mobilného telefónu. Vďaka tomu možno v budúcnosti predídete problémom. Nič Vás to nestojí a mať po ruke silného partnera ako creditONE nie je nikdy na škodu. Pretože telefón máme skoro vždy po ruke. Alebo si uložte číslo na našich poradcov v tvare +421 2 210 25 010. Tam sa v prípade ťažkostí dozviete všetko podstatné a môžete požiadať aj o pôžičku online.


Cena by mala byť tiež optimálna?

Aj je. Najvýhodnejšia pôžička od creditONE zahŕňa percentuálny výpočet úrokovej sadzby. Inak povedané, výsledná cena pôžičky závisí od toho, koľko si požičiate. Čím menej, tým je pôžička lacnejšia. Obdobne to platí aj o dátume splatnosti. Čím skôr peniaze vrátite, tým nižšie budú náklady na pôžičku. Výhodne, spravodlivé.

Pri našich SMS pôžičkách Vás nenútime žiadať o zaokrúhlenú sumu. Len podľa Vášho výberu zvolíte sumu v rozmedzí 0 až 350 eur. To všetko s presnosťou na 1 euro. Aj pri dňoch volíte taký počet, ktorý vyhovuje Vám. Našu SMS pôžičku aj pôžičku online môžete získať až na 30 dní. Môžete si nakombinovať vhodnú sumu aj dobu splácania tak, aby to vyhovovalo plne Vašim potrebám. Navyše vďaka našej prehľadnej stránke máte vždy všetky Vaše pôžičky pod úplnou kontrolou.


Koľko si môžem prostredníctvom SMS správy požičať?

Pôžičku až do výšky 350 eur poskytneme overeným a dlhodobým klientom. V prípade, že ste nový, môžete si cez SMS správu požičať peniaze do výšky 100 eur. Ak splatíte záväzok včas a bez problémov, zvýšime Vám limit na krátkodobú pôžičku. Tento limit pre pôžičky online a rovnako pre SMS úvery. Pred podaním žiadosti si prosím dobre premyslite, koľko peňazí naozaj potrebujete a zvážte, či budete schopní požičané prostriedky vrátiť vo Vami stanovenej lehote.

SMS pôžičky sú produkt, ktorý má osobám pomôcť v prípadoch, kedy nie je možnosť pripojenia na internet. Fungujú veľmi rýchlo a bez dokladovania, papierovania môžete mať svoje peniaze na účte už do niekoľkých desiatok minút od podania žiadosti. Jediné, čo musíte poznať je správny tvar textovej správy pre získanie pôžičky. S creditONE.sk nikdy nebolo jednoduchšie získať pôžičku.

Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015