O požičkách Užitočné rady

Užitočné rady

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Užitočné rady

Užitočné rady

Nebankové pôžičky online patria k špecifickým typom pôžičiek. Rovnako ako ostatné druhy pôžičiek, aj nebanková pôžička je vhodná len v určitých situáciách. Iste uznáte, že nie je vhodné platiť auto kreditnou kartou alebo behom jediného víkendu utratiť pôžičku, ktorú potom budete splácať dva roky. Ponúkame Vám niekoľko rád, ktoré Vám pomôžu pri správnom výbere nebankovej pôžičky.

Môžete si pôžičku dovoliť?

Pred vyplnením žiadosti o pôžičku je veľmi dôležité zvážiť, či budete schopní danú pôžičku splácať. Uistite sa, že budete mať v budúcnosti dosť prostriedkov na splatenie celej nebankovej pôžičky. V prípade pochybností si peniaze radšej nepožičiavajte.

Termín splatnosti

Čím neskorší termín splatnosti si nastavíte, tým nižšia bude každá splátka. Zároveň sa ale môže pri ďalšom splatení úrokovej sadzby celková splatná čiastka výrazne navýšiť. U každej nebankovej pôžičky preto vždy vyhodnoťte celkovú čiastku a nie rozsah jednotlivých splátok. Taktiež je dôležité mať prehľad o všetkých nákladoch a poplatkoch, ktoré nebankové úvery zarátavajú.

Poplatky

Uvedomte si, že so získaním nebankovej pôžičky môžete platiť ďalšie poplatky, napríklad servisný poplatok za pôžičku, alebo poplatok za predčasné splatenie pôžičky. Tieto poplatky sú odôvodnené v prípade, že celková cena pôžičky je vysoká a podobá sa tomu, čo ponúkajú iní poskytovatelia pôžičiek. Preto pri výbere SMS pôžičky majte na pamäti aj poplatky.

Prehľadnosť

Vždy sa uistite, že rozumiete ponuke – podmienky nebankovej pôžičky musia byť pre Vás jasné a zrozumiteľné. Poraďte sa s priateľmi a ponuku starostlivo preštudujte. Pozorne si prečítajte zmluvu o pôžičke a uistite sa, že podmienky sú v súlade so zákonom a že ich budete môcť dodržať. Pokiaľ dodržíte vyššie uvedené pravidlá, nebudete mať so splatením nebankovej pôžičky žiadne komplikácie.
Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015