Zásady požičiavania

Zásady požičiavania

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Hlavné zásady požičiavania pri rýchlych pôžičkách

Čo všetko by ste mali zvážiť predtým, než požiadate o nebankovú pôžičku? Aké sú riziká a aké sú naopak výhody? Pozrite si zoznam vecí, ktoré určite pred podaním žiadosti zvážte. Vo všetkých by ste mali mať jasno a požičať si peniaze až po ich zodpovedaní. Vyhnete sa tak zbytočným problémom a komplikáciám. Neuvážená pôžička môže Vašu finančnú situáciu ešte zhoršiť.

Budem vedieť pôžičku splatiť?

Túto otázku si musíte položiť v prvom rade. Neschopnosť splácania pôžičky je síce vec pomerne častá, ale ak idete do pôžičky s tým, že ju nebudete môcť splatiť, nečakajte zo strany poskytovateľa žiadne ústupky. Síce sa pri rýchlych pôžičkách nedokladuje príjem a nemusíte ani ručiť, mali by ste si byť istý, že peniaze v deň splatnosti budete mať. CreditONE síce ponúka odklad splácania o ďalších 30 dní, ale to nie je riešenie pre bežné problémy.

Preto si, prosím, požičajte len v prípade, že ste schopní peniaze vrátiť. Takisto prekrývanie pôžičiek nie je riešením, väčšinou sa problém len zhorší. Nikto z poskytovateľov nemá záujem viesť vojny s klientmi. Cieľom rýchlej pôžičky je totiž preklenúť zlé finančné obdobie počas krátkej doby a nie financovať iné záväzky. Ak máte úmysel splatiť z našej pôžičky inú pôžičku, prosíme Vás, nerobte to. Existujú spoločnosti, ktoré sa zaoberajú konsolidáciou dlhov. Tie Vám poradia najlepšie, ako máte postupovať v obdobnej situácii.

Potrebujete naozaj najvyššiu sumu?

Práve vďaka pôžičkám od CreditONE máte možnosť uviesť, koľko si chcete požičať. My Vás nenútime automaticky pristúpiť na najvyššiu sumu, v našom prípade až 350€. Ak máte pôžičkou zaplatiť faktúru za energie, požičajte si takú sumu. Predídete problémom so splácaním a pôžička bude aj lacnejšia. S presnosťou na jedno celé euro si môžete požičať akúkoľvek sumu do spomínanej výšky. Nepredražujte si zbytočne celú pôžičku.

Okrem toho, peniaze navyše by Vás možno pokúšali minúť ich. To je v poriadku, ak ste si istý príjmom v niekoľkých nasledujúcich dňoch. Ak však neviete zaručiť, že budete peniaze mať v takej vysokej sume, jednoducho si požičajte presne toľko, koľko potrebujete.

Komunikujte aj v prípade problémov

Ak by sa predsa už len stalo, že nezvládate splácať pôžičku, určite nám dajte vedieť čo najskôr. Ak tak učiníte hneď v momente, kedy zistíte, že potrebné peniaze na splatenie úveru mať nebudete, určite získate čas na iné formy riešenia. Ak budete mlčať, neočakávajte, že poskytovateľ bude k Vám benevolentný. Preto pamätajte – základom korektnej spolupráce je komunikácia, vďaka nej sa dajú riešiť aj problémy zdanlivo neriešiteľné.

Niektorí poskytovatelia riešia neplatičov radikálne, no to nie je to, na čo sa chceme zamerať. Pre nás je prvoradá spokojnosť klienta, takže pri pôžičkách očakávame zodpovednosť aj z druhej strany. Veríme v čestný obchodný vzťah a otvorenosť pri riešení akýchkoľvek problémov. Prioritou je pre nás korektná spolupráca a vytváranie dlhodobej klientely. Práve takýto spôsob spolupráce funguje na princípe dôvery, ktorú si najlepšie vybudujeme vďaka komunikácii.

Zásady zodpovedného požičiavania by ste mali poznať a dodržiavať. Rýchle pôžičky je oblasť podnikania ako každá iná a preto nie je dôvod zatajovať problémy so splácaním, prípadne si brať pôžičku aj keď viete, že ju nebudete schopní splatiť. Stať sa síce môže všeličo, ale ak ste si už vopred vedomí neschopnosti splatiť záväzky, nie je to čestné a nemôžete požadovať od poskytovateľov, aby s Vami jednali otvorene a ponúkli kompromisy.

Zaujala vás naša ponuka ?
Kliknite na toto tlačítko a vybavte si pôžičku Ihneď.

Požiadať
System podnikoveho riadenia: CreditOne.sk © 2007 - 2015